Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

ZUS ogłasza konkurs na dofinansowanie poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie

Pracodawco! Weź udział konkursie, w którym możesz otrzymać z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dofinansowanie projektów poprawiających warunki pracy. 

Kolejny sukces Eurolidera

98 600 zł dofinansowania uzyskała firma Tech-Mot z Mirska (Dolnośląskie) we współpracy z Euroliderem.

Lubuskie. Startuje nowy konkurs – jesteś gotowy na pieniądze?

Piąty już konkurs z cyklu „Bon na innowacje” startuje w województwie lubuskim 19 sierpnia.

Kosmiczna rocznica

Dziś świętujemy 50 rocznicę lądowania pierwszych ludzi na Księżycu. 16 lipca 1969 roku rakieta Saturn V wyniosła w kosmos statek Apollo 11, z załogą w składzie: Neil Armstrong – dowódca, Buzz Aldrin – pilot modułu księżycowego (lądownika), Michael Collins – pilot modułu dowodzenia.

Dolnośląskie – nowy harmonogram naboru wniosków

Zarząd Województwa Dolnośląskiego zaktualizował Harmonogram naborów wniosków na dofinansowanie dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego  na rok 2019.

Design dla przedsiębiorców – ASP wśród zwycięzców

Z satysfakcją informujemy, że firma ASP Polska Sp. z o.o. jest jednym z beneficjentów konkursu PARP w ramach Programu Rządowego Dostępność Plus 2018-2025 Design dla przedsiębiorców.

ZIT Wałbrzych – przygotuj się na innowacje w firmie

Uwaga – środki na rozpoczęcie lub rozwinięcie działalności B+R. Od 19 listopada 2019 r. będzie można składać wnioski o dofinansowanie w ramach działań: Oś Priorytetowa 1 Przedsiębiorstwa i Innowacje, działanie 1.2 Innowacyjne przedsiębiorstwa, poddziałanie 1.2.1 konkurs horyzontalny. O fundusze mogą się ubiegać: • (w tym przedsiębiorcy typu spin-off) • konsorcja przedsiębiorstw z IOB, w tym […]

Polska wschodnia – dofinansowanie w konkursie „Internacjonalizacja MŚP”

Do 3 września br. można składać wnioski w konkursie ogłoszonym przez PARP dla Polski Wschodniej „Internacjonalizacja MŚP”.   Środki są przeznaczone dla firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

Wzór na konkurencję – weź 3 mln złotych

Firmy z Polski wschodniej mogą ubiegać się nawet o 3 mln zł w II etapie konkursu „Wzór na konkurencję”. Jego celem jest wprowadzenie na rynek innowacji dzięki realizacji działań i procesów wzorniczych powstałych i zatwierdzonych w strategii wzorniczej opracowanej w I etapie konkursu.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!

Please wait...

Dziękujemy za zapis na newsletter.