Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

100 mln euro w Funduszach Norweskich

Fundusze Norweskie

24 października 2019

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji inaugurującej Program „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021. Konferencja odbędzie się 30 października br. w The Heart w Warsaw Spire w Warszawie. 

Fundusze Norweskie to program, który obejmuje wsparcie projektów z trzech obszarów tematycznych:

Ponadto w ramach “Schematu małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet” wsparcie otrzymają projekty dotyczące jednego z wyżej wymienionych obszarów realizowane przez przedsiębiorstwa, w których kobiety są właścicielami lub mają decydujący wpływ na zarządzanie przedsiębiorstwem.

W konferencji pt. “Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje – inauguracja Funduszy Norweskich w PARP” udział wezmą m.in. Małgorzata Oleszczuk – prezes PARP, Olav Myklebust – ambasador Norwegii, Michał Polański – dyrektor Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości w PARP oraz Bartłomiej Lozia – prezes spółki Better Software Group S.A. i Mariusz Rajca – prezes zarządu spółki TOMRA Sorting w Polsce.

Pełny program wydarzenia znajdą Państwo na stronie PARP. Jednym z ciekawszych elementów konferencji będzie możliwość spotkań B2B firm polskich i norweskich.

PARP jest operatorem programu „Rozwój przedsiębiorczości i innowacje”, którego celem jest wzmocnienie konkurencyjności polskich przedsiębiorstw poprzez wsparcie w opracowaniu i wdrażaniu innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług. Budżet programu to 100 mln euro, z których 85 mln euro stanowią środki Norweskiego Mechanizmu Finansowego. O dofinansowanie będą mogły ubiegać się mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa.

 

 

 

 

Przeczytaj również

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!