Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Gortex. W trosce o naszą wygodę

9 września 2019

Prezentujemy firmę, która umiejętnie łączy długoletnią tradycję i nowoczesność. Gortex działa na rynku meblarskim już 42 lata. To wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwala projektantom firmy doskonale poznać potrzeby różnych odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym i precyzyjnie na nie odpowiadać. Jednocześnie zespół firmy wciąż inspiruje się najnowszymi trendami, tworząc funkcjonalne produkty, które zapewniają użytkownikom komfort i wygodę.

Pasja, z jaką Gortex tworzy meble, przekłada się na dbałość o szczegóły, a ta z kolei na wysoką jakość przy zachowaniu rozsądnych cen. Produkty firmy powstają z wytrzymałych, wysokogatunkowych materiałów i po prostu są solidne i służą przez lata. Nad ich jakością i estetyką pracuje obecnie ponad 200 specjalistów.

Gortex rozwija się m.in. dzięki umiejętnemu wykorzystaniu środków unijnych. W ostatnim czasie Gortex zrealizował trzy projekty, na wdrożenie których otrzymał 3 800 455,13‬ zł.

Dzięki tym środkom Gortex zainwestował w innowacyjne rozwiązania w firmie, poprawę efektywności energetycznej oraz wdrożył elektroniczny system wymiany danych typu B2B.

Więcej informacji na stronie firmy.

Przeczytaj również

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!