Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Łódzkie. 30 sierpnia rusza nabór wniosków B+R

7 sierpnia 2019

Od 30 sierpnia do 31 października można składać wnioski w konkursie 1.2.2 Projekty B+R przedsiębiorstw – Bon na innowacje. Konkurs skierowany jest do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Ogólna kwota przeznaczona na dofinansowanie projektów wynosi 21 053 000 zł.

Pieniądze można wydać na rzeczowe aktywa trwałe oraz wartości niematerialne i prawne służące wytworzeniu lub unowocześnieniu infrastruktury badawczo-rozwojowej, wykorzystywanej do prowadzenia działalności innowacyjnej przedsiębiorstwa.

Elementem projektu mogą być koszty prac badawczo-rozwojowych, takie jak: koszty personelu, koszty podwykonawstwa, pozostałe koszty operacyjne (w tym m.in. elementy służące do budowy i na stałe zainstalowane w prototypie, instalacji pilotażowej lub demonstracyjnej), o ile koszty te ponoszone są przez wnioskodawcę i nie przekraczają 30% wartości kosztów kwalifikowalnych projektu.

Maksymalna wartość wydatków kwalifikowalnych w ramach projektu – 800 000 zł.

Maksymalna wartość wydatków kwalifikowalnych w ramach usługi badawczej – 600 000 zł.

Zainteresowany? Zadzwoń do naszego doradcy, pomoże Ci poprawnie przygotować wniosek i bez problemów przeprowadzi przez całą procedurę, telefon: 501 017 737 i 518 762 317.

 

Przeczytaj również

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!