Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Tworzenie produktów sieciowych – dodatkowa runda naboru

12 sierpnia 2019

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, w związku ze zwiększoną o blisko 170 mln alokacją dofinansowania konkursu, wydłuża termin składania wniosków na tworzenie produktów sieciowych. Przedsiębiorcy będą mogli starać się o wsparcie do 31 października br.

Celem konkursu jest sfinansowanie inwestycji w rozwój innowacyjnych produktów sieciowych, oferowanych pod wspólną marką. Innowacyjne produkty sieciowe to produkty lub usługi, które funkcjonują pod jedną marką, ale różnią się od siebie i są oferowane przez kilka firm. W oczach klientów stanowią jednak jedną ofertę.

Projekty muszą być realizowane na terytorium województw Polski Wschodniej (tj.: lubelskie, podkarpackie, podlaskie, świętokrzyskie i warmińsko-mazurskie)

PARP chce, aby jak najwięcej przedsiębiorców skorzystało ze zwiększonych środków. Szansę na dofinansowanie mają projekty, które wpisują się w zakres Regionalnych Inteligentnych Specjalizacji wspólnych dla co najmniej dwóch województw Polski Wschodniej. Ważnym kryterium jest też innowacyjność – powinna być ona osiągnięta co najmniej na poziomie kraju.

Wsparcie wyniesie do 80% wartości projektu, co oznacza, że wkład własny beneficjenta to co najmniej 20%. Minimalna wartość kosztów kwalifikowanych projektu to 5 mln zł, a ogólna pula środków w konkursie wynosi 420 mln zł – jest więc o co walczyć.

Zainteresowany? Zadzwoń do naszego doradcy, pomoże Ci poprawnie przygotować wniosek i bez problemów przeprowadzi przez całą procedurę, telefon: 501 017 737 i 518 762 317.

 

 

 

Przeczytaj również

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!