Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Unijny rozkład jazdy na 2020 rok.

Unijny rozkład jazdy na 2020 rok

31 stycznia 2020

Bieżący rok jest ostatnia szansą na uzyskanie dofinansowania w tej perspektywie finansowej. Dlatego, jeśli jesteś przedsiębiorcą, który chce rozwijać swoją firmę – nie zwlekaj! W perspektywie dostępne są konkursu zarówno krajowe, jak i regionalne.

Pierwsze dwa kwartały 2020 r. wybrzmiewają w innowacjach, badaniach i rozwoju, źródłach energii odnawialnej oraz promocji firm za granicą. W zależności od planowanej inwestycji pomożemy wybrać odpowiednie dofinansowanie, które może sięgnąć nawet do 85% kosztów projektu.

Jednym z takich konkursów jest rozpoczynający się 11 lutego się konkurs 3.3.3 Go to Brand, który zakłada fundusze na promocję polskich marek za granicą. Można otrzymać dofinansowanie na tragi i konferencje międzynarodowe oraz na usługi doradcze.

Regionalnie dominują konkursy innowacyjne. Na śląsku rusza własnie kolejna edycja konkursu na rozwinięcie innowacji, w którym można otrzymać dofinansowanie na zakup nieruchomości i materiały budowlane, a także maszyn i urządzeń. Natomiast w województwie opolskim na maj 2020 r. planowany jest nabór dla MŚP promujący wdrażanie innowacji produktowych, procesowych, marketingowych i organizacyjnych, a także inwestycje w nowoczesne maszyny i urządzenia.

Poza wymienionymi dotacjami, zbliżające się miesiące oferują wiele więcej konkursów. Zachęcamy do składania wniosków z naszą firmą!

Przeczytaj również

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!