Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Pomorskie

Od 26 lutego br. przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski na sfinansowanie promocji swoich marek produktowych podczas Wystawy Światowej EXPO 2020 w Dubaju, która rozpocznie się 1 października 2021 r. i potrwa do 31 marca 2022 r.

Kolejna edycja  konkursu „Badania na rynek” ogłoszonego przez PARP na wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych. Ogólnym celem jest wzmocnienie konkurencyjności i innowacyjności polskich firm nie posiadających dużego kapitału własnego na nowe innowacje.

Projekty B+R tzw. szybka ścieżka to jeden z największych programów realizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, celem którego jest wsparcie zarówno MŚP, dużych przedsiębiorstw, a także konsorcjów przedsiębiorców i jednostek naukowych w realizacji ich projektów.

Wsparcie w ramach projektu Granty na Eurogranty mające na celu zwiększenie innowacyjności polskich przedsiębiorstw przez zwiększenie ich udziału w programach UE zarządzanych z poziomu Komisji Europejskiej.Ubiegając się o grant można otrzymać do 100% wartości kosztów kwalifikowanych. W puli konkursowej znalazło się 5 mln zł na dofinansowania.

Głównym celem konkursu design dla przedsiębiorców dostępność + jest wsparcie firm w opracowaniu projektu wzorniczego, dzięki któremu powstanie nowy lub znacząco ulepszony produkt, który po wdrożeniu zaspokoi potrzeby osób z ograniczeniami funkcjonalnymi.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!