Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Łódzkie

Wyjątkowa szansa dla przedsiębiorstw z województwa łódzkiego na podniesienie konkurencyjności dzięki wsparciu środków UE.

Projekt umożliwia przedsiębiorstwom z województwa łódzkiego rozpoczęcie przedsięwzięcia, które podniesie innowacyjność firmy. Ma on na celu także poprawę jakości infrastruktury badawczej, dzięki czemu będą powstawać coraz to bardziej innowacyjne produkty bądź usługi.

Wyjątkowa szansa dla przedsiębiorstw z województwa łódzkiego! Projekt ma na celu poprawę innowacyjności MŚP za pomocą funduszy europejskich. Dofinansowania będą obejmować m.in. inwestycje związane z szerokorozumianą rozbudową, zmianami w organizacji, a także wdrażaniem innowacyjnych produktów bądź usług. Ogólna pula środków przeznaczonych na dofinansowania wynosi 7 mln zł!

Od 26 lutego br. przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski na sfinansowanie promocji swoich marek produktowych na rynkach krajów Zatoki Perskiej, w tym szczególnie na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W ramach konkursu Go To Brand Expo przedsiębiorcy mogą uzyskać aż do 85% dofinansowania.

Projekty B+R tzw. szybka ścieżka to jeden z największych programów realizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, celem którego jest wsparcie zarówno MŚP, dużych przedsiębiorstw, a także konsorcjów przedsiębiorców i jednostek naukowych w realizacji ich projektów.

Głównym celem konkursu design dla przedsiębiorców dostępność + jest wsparcie firm w opracowaniu projektu wzorniczego, dzięki któremu powstanie nowy lub znacząco ulepszony produkt, który po wdrożeniu zaspokoi potrzeby osób z ograniczeniami funkcjonalnymi.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!