Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Łódzkie

Konkurs ma przyczynić się do rewitalizacji i zwieszenia potencjału regionu za sprawą rozwoju turystyki. Można otrzymać do 85% dofinansowania na rozwinięcie działalności turystycznej na terenie województwa łódzkiego.

Konkurs przeznaczony dla przedsiębiorstw chcących rozwinąć swoją działalność związaną z przetwarzaniem produktów rolnych.

Konkurs obejmuje realizację projektów, które otrzymały certyfikat Seal of Excellence oraz zakładają przeprowadzenie badań przemysłowych i/lub prac rozwojowych.

Celem zgłaszanych projektów ma być opracowanie innowacyjnego rozwiązania, zrealizowanego w ramach projektu badawczo-rozwojowego, możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

Konkurs na projekty dla gazownictwa, realizowany przez NCBR, którego założeniem jest współpraca nauki i biznesu.

Konkurs 3.3.3 Go to Brand Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Kolejna edycja znanego naboru. Dzięki funduszom pochodzącym z tego programu wielu właścicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw wprowadziło swoje produkty na rynki międzynarodowe, czyniąc swoje marki wysoce konkurencyjnymi i innowacyjnymi. Go to Brand to wielkie możliwości. W roku 2019 polskim firmom udało się otrzymać […]

Konkurs zakłada wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw.

Schemat „Małe granty dla przedsiębiorczych kobiet” w ramach Funduszy Norweskich dotyczący opracowania lub/i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań.

Konkurs obejmuje wsparcie dla MŚP w ramach wdrożenia wyników prac B+R.

Głównym celem konkursu jest zmniejszenie ekonomicznych i społecznych dysproporcji w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz wzmocnienie współpracy pomiędzy Polską a Norwegią. Innowacyjne działania prowadzić mają do zrównoważonego rozwoju polskich przedsiębiorstw.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!