Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Lubuskie

Konkurs przeznaczony dla przedsiębiorstw chcących rozwinąć swoją działalność związaną z przetwarzaniem produktów rolnych.

Konkurs obejmuje realizację projektów, które otrzymały certyfikat Seal of Excellence oraz zakładają przeprowadzenie badań przemysłowych i/lub prac rozwojowych.

Celem zgłaszanych projektów ma być opracowanie innowacyjnego rozwiązania, zrealizowanego w ramach projektu badawczo-rozwojowego, możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

Konkurs na projekty dla gazownictwa, realizowany przez NCBR, którego założeniem jest współpraca nauki i biznesu.

Konkurs 3.3.3 Go to Brand Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Kolejna edycja znanego naboru. Dzięki funduszom pochodzącym z tego programu wielu właścicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw wprowadziło swoje produkty na rynki międzynarodowe, czyniąc swoje marki wysoce konkurencyjnymi i innowacyjnymi. Go to Brand to wielkie możliwości. W roku 2019 polskim firmom udało się otrzymać […]

Konkurs zakłada wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw.

Schemat „Małe granty dla przedsiębiorczych kobiet” w ramach Funduszy Norweskich dotyczący opracowania lub/i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań.

Konkurs obejmuje wsparcie dla MŚP w ramach wdrożenia wyników prac B+R.

Głównym celem konkursu jest zmniejszenie ekonomicznych i społecznych dysproporcji w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz wzmocnienie współpracy pomiędzy Polską a Norwegią. Innowacyjne działania prowadzić mają do zrównoważonego rozwoju polskich przedsiębiorstw.

Wsparcie w ramach projektu Granty na Eurogranty mające na celu zwiększenie innowacyjności polskich przedsiębiorstw przez zwiększenie ich udziału w programach UE zarządzanych z poziomu Komisji Europejskiej.Ubiegając się o grant można otrzymać do 100% wartości kosztów kwalifikowanych. W puli konkursowej znalazło się 5 mln zł na dofinansowania.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!