Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Śląskie

Od 26 lutego br. przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski na sfinansowanie promocji swoich marek produktowych na rynkach krajów Zatoki Perskiej, w tym szczególnie na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W ramach konkursu Go To Brand Expo przedsiębiorcy mogą uzyskać aż do 85% dofinansowania.

Celem dotacji jest wsparcie przedsięwzięć przyczyniających się do podnoszenia innowacyjności woj. śląskiego poprzez zwiększenie liczby przedsiębiorstw zaangażowanych w B(adania)+R(ozwój), jak również poprawę jakości infrastruktury badawczej, która służyć będzie tworzeniu innowacyjnych produktów i usług. Wsparcie w ramach niniejszego działania skoncentrowane jest na MŚP.

Ostatni nabór w konkursie 3.2 Innowacje w MŚP z perspektywy budżetowej 2014-2020r. Wyjątkowa szansa dla firm z województwa śląskiego na podniesienie konkurencyjności za pomocą środków UE.

Projekty B+R tzw. szybka ścieżka to jeden z największych programów realizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, celem którego jest wsparcie zarówno MŚP, dużych przedsiębiorstw, a także konsorcjów przedsiębiorców i jednostek naukowych w realizacji ich projektów.

Głównym celem konkursu design dla przedsiębiorców dostępność + jest wsparcie firm w opracowaniu projektu wzorniczego, dzięki któremu powstanie nowy lub znacząco ulepszony produkt, który po wdrożeniu zaspokoi potrzeby osób z ograniczeniami funkcjonalnymi.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!