Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Świętokrzyskie

Dofinansowanie można otrzymać na działalność badawczo-rozwojową, której efektem będzie opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

100 milionów złotych na rozwój infrastruktury badawczej przyczyniającej się do tworzenia lub rozwoju produktów służących zwalczaniu pandemii COVID-19.

Celem naboru jest zwiększenie efektywności produkcji energii ze źródeł odnawialnych oraz zmniejszenie potencjalnego niekorzystnego wpływu na środowisko istniejących małych elektrowni wodnych (do 2 MW) poprzez ich modernizację.

Celem naboru jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych poprzez budowę systemów produkcji energii z wykorzystaniem geotermii głębokiej.

Dofinansowanie dotyczy wdrożenia nowych lub unowocześnienia już istniejących aplikacji sektora e-usług.

40 mln złotych do rozdania na działalność badawczo-rozwojową w ogólnopolskim konkursie prowadzonym w ramach Programu Rządowego „Dostępność Plus”.

Konkurs zakładający realizację projektów, które mają przyczynić się do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Konkurs przeznaczony dla przedsiębiorstw planujących realizację projektów badawczo-rozwojowych z zakresu odnawialnych źródeł energii w transporcie.

Dofinansowanie w ramach tego naboru mogą otrzymać projekty, które przyczynią się do poprawy efektywności energetycznej miejskich systemów ciepłowniczych oraz ograniczenia tzw. „niskiej emisji”.

Nabór ma na celu zrealizowanie projektów, które przyczynią się do zwiększenie odporności ekosystemów na negatywne zjawiska wynikające ze zmian klimatu poprzez aktywną ochronę ekosystemów przed inwazyjnymi gatunkami obcymi.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!