Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Zachodniopomorskie

Województwo Zachodniopomorskie ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie z  EU w ramach działania 1.5 dla MŚP! Projekt skupia się wokół innowacyjnych przedsięwzięć podejmowanych wyłącznie w obszarze inteligentnych specjalizacji, a także branżach bezpośrednio z nimi powiązanych.

Od 26 lutego br. przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski na sfinansowanie promocji swoich marek produktowych na rynkach krajów Zatoki Perskiej, w tym szczególnie na rynku Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W ramach konkursu Go To Brand Expo przedsiębiorcy mogą uzyskać aż do 85% dofinansowania.

Projekty B+R tzw. szybka ścieżka to jeden z największych programów realizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, celem którego jest wsparcie zarówno MŚP, dużych przedsiębiorstw, a także konsorcjów przedsiębiorców i jednostek naukowych w realizacji ich projektów.

Głównym celem konkursu design dla przedsiębiorców dostępność + jest wsparcie firm w opracowaniu projektu wzorniczego, dzięki któremu powstanie nowy lub znacząco ulepszony produkt, który po wdrożeniu zaspokoi potrzeby osób z ograniczeniami funkcjonalnymi.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!