Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Konkurs 1/1.1.1 Szybka Ścieżka

Już 21 kwietnia rozpoczyna się III runda naboru wniosków na konkurs “Szybka Ścieżka” bez ograniczeń tematycznych, którego celem zgłaszanych projektów ma być opracowanie innowacyjnego rozwiązania, zrealizowanego w ramach projektu badawczo-rozwojowego, możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

W kwietniu 2020 r. Nastąpiło poszerzenie puli budżetu konkursu “Szybka Ścieżka” do kwoty łącznie 1,7 mld zł. Ponad miliard złotych to środki dla MŚP i konsorcjów naukowo-przemysłowych. Rozpoczynający się nabór przypadający na termin od 21.04 do 18.06.2020 r. skierowany jest do przedsiębiorstw z sektora MŚP, konsorcjów takich firm oraz konsorcjów MŚP z udziałem jednostek naukowych, ubiegać się można o wspacie sięgające nawet do 80% wartości projektu.

 

Na co można otrzymać fundusze?

Na badania przemysłowe i/lub eksperymentalne prace rozwojowe, których efektem jest opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

Kategorie kosztów:

koszyk kosztów

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Kiedy można składać wnioski?

Szybka Ścieżka bez ograniczeń tematycznych nie jest jedynym konkursem wspierającym innowacje, dodatkowo program dzieli się na 3 ścieżki tematyczne, takie jak:

a także na konkurs Szybka Ścieżka dla Mazowsza, którego nabór zamknie się 01 czerwca 2020 r. (LINK) oraz konkurs dla MŚP posiadających certyfikat Seal of Excellence (LINK) tutaj wnioski można składać do 30 września 2020 r .

 

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!