Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Konkurs 1/1.1.1 Szybka Ścieżka

Już 3 sierpnia rozpoczyna się ostatnia IV runda naboru wniosków na konkurs “Szybka Ścieżka” bez ograniczeń tematycznych, którego celem zgłaszanych projektów ma być opracowanie innowacyjnego rozwiązania, zrealizowanego w ramach projektu badawczo-rozwojowego, możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

W kwietniu 2020 r. Nastąpiło poszerzenie puli budżetu konkursu “Szybka Ścieżka” do kwoty łącznie 1,7 mld zł. Ponad miliard złotych to środki dla MŚP i konsorcjów naukowo-przemysłowych. Rozpoczynający się nabór przypadający na termin od 3.08 do 14.09.2020 r. skierowany jest do przedsiębiorstw z sektora MŚP, konsorcjów takich firm oraz konsorcjów MŚP z udziałem jednostek naukowych, ubiegać się można o wsparcie sięgające nawet do 80% wartości projektu.

Na co można otrzymać fundusze?

Na badania przemysłowe i/lub eksperymentalne prace rozwojowe, których efektem jest opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

Kategorie kosztów:

koszyk kosztów

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Kiedy można składać wnioski?

Szybka Ścieżka bez ograniczeń tematycznych nie jest jedynym konkursem wspierającym innowacje, dodatkowo program dzieli się na 2 ścieżki tematyczne, takie jak:

a także konkurs dla MŚP posiadających certyfikat Seal of Excellence (LINK) tutaj wnioski można składać do 30 września 2020 r .

 

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!