Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Dolnośląskie

Dofinansowanie można otrzymać na działalność badawczo-rozwojową, której efektem będzie opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

100 milionów złotych na rozwój infrastruktury badawczej przyczyniającej się do tworzenia lub rozwoju produktów służących zwalczaniu pandemii COVID-19.

Konkurs przeznaczony dla MŚP z ZIT AW, które chcą wejść na rynek z własną innowacją produktową lub procesową.

Celem naboru jest zwiększenie efektywności produkcji energii ze źródeł odnawialnych oraz zmniejszenie potencjalnego niekorzystnego wpływu na środowisko istniejących małych elektrowni wodnych (do 2 MW) poprzez ich modernizację.

Celem naboru jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych poprzez budowę systemów produkcji energii z wykorzystaniem geotermii głębokiej.

Dofinansowanie dotyczy wdrożenia nowych lub unowocześnienia już istniejących aplikacji sektora e-usług.

Konkurs zakłada wsparcie finansowe dla projektów wynikających z Działania 1.2 i skupia się na pomocy w wdrożeniu wyników prac B+R w działalności przedsiębiorstwa.

40 mln złotych do rozdania na działalność badawczo-rozwojową w ogólnopolskim konkursie prowadzonym w ramach Programu Rządowego „Dostępność Plus”.

W ramach konkursu możliwe są do realizacji projekty, mające na celu produkcję energii elektrycznej i/lub cieplnej, polegające na budowie oraz modernizacji (w tym zakup niezbędnych urządzeń) infrastruktury służącej wytwarzaniu energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych (w tym mikroinstalacji).

Konkurs zakładający realizację projektów, które mają przyczynić się do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!