Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Pakiet dla średnich miast – nowe zasady

Ruszyła kampania informująca o zmianach w dla przedsiębiorców w „Pakiecie dla średnich miast”. Zobacz czy zainteresuje Cię „Industria”.

Czy wiesz, że…?

Z unijnym dofinansowaniem realizowanych jest 53 381 inwestycji o łącznej wartości 414,8 mld zł.

Bedo – kolejny sukces sfinalizowany

Domek z ogródkiem… i eleganckim ogrodzeniem. Przynajmniej w części marzenia swoich klientów spełnia firma Bedo Technology, która od 2003 roku produkuje trwałe i estetyczne ogrodzenia posesyjne i przemysłowe, a także lekkie i średnie konstrukcje stalowe.

Eurofundusze dla zdrowia

Stomatologiczne Centrum Transferu Technologii oraz  Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu otrzymały kwotę 2 471 356,26 zł w ramach konkursu 4.1.1 Strategiczne programy badawcze dla gospodarki. Dofinansowanie obejmuje opracowanie metody pozyskiwania i izolacji mezenchymatycznych komórek zrębu z zębów na potrzeby regeneracji ubytków kostnych w stomatologii.

Nowy konkurs – nowe fundusze do zdobycia

Do 15 listopada można składać wnioski w konkursie ogłoszonym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju „Szybka ścieżka – Tworzywa sztuczne”. Na konkurs przeznaczono 180 mln zł!

Gortex. W trosce o naszą wygodę

Prezentujemy firmę, która umiejętnie łączy długoletnią tradycję i nowoczesność. Gortex działa na rynku meblarskim już 42 lata. To wieloletnie doświadczenie w produkcji pozwala projektantom firmy doskonale poznać potrzeby różnych odbiorców, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym i precyzyjnie na nie odpowiadać. Jednocześnie zespół firmy wciąż inspiruje się najnowszymi trendami, tworząc funkcjonalne produkty, które zapewniają […]

Zachodniopomorskie. Nawet 1 mln zł dofinansowania w nowym konkursie

1 października rusza nabór w ramach Działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji, Typ projektu: Innowacyjne inwestycje przedsiębiorstw.

Śląskie. Nowy konkurs dla przedsiębiorców

26 września to pierwszy dzień składania wniosków  w konkursie w ramach działania 2.1 Programu Inteligentny Rozwój „Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw”. Wnioski będzie można składać tylko do 14 października br. To krótki termin warto się pospieszyć.

Dolny Śląsk – nowy harmonogram naboru wniosków

Zarząd Województwa Dolnośląskiego 27 sierpnia br. przyjął zaktualizowany „Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020”.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!