Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Czy wiesz, że…?

Komitet Regionów UE uważa, że MŚP potrzebują większego wsparcia ze strony UE, aby móc konkurować na rynkach światowych. 

Dobrze zaczynamy tydzień – sukces naszego klienta

MW Metal sp. z o.o. to kolejna firma z Wielkopolski, która otrzymała dotację w ramach działania 1.5 „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw”, Ppddziałania 1.5.2 „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. MW Metal  ma wsparcie w wysokości aż 1 131 725,99 zł.

100 mln euro w Funduszach Norweskich

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji inaugurującej Program „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021. Konferencja odbędzie się 30 października br. w The Heart w Warsaw Spire w Warszawie. 

Wielkopolska. Skutecznie pozyskujemy dotacje dla MŚP

Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił listę projektów ocenionych pozytywnie w konkursie 1.5. „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów Wielkopolski”. Informujemy, że na 194 zwycięskie projekty aż 23 powstały we współpracy z naszą firmą – Eurolider.

Blisko 46 milionów zł dofinansowania dla Aviatora

Tak znaczący sukces wypracowaliśmy z firmą Aviator – Park Przemysłowy Mirosławice, która otrzymała dokładnie 45 919 527,88 zł dofinansowania z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014- 2020 działanie 1.1/poddziałanie 1.1.1 na projekt pt. „Adaptacyjny system modernizacji jednopłatowców na bazie konstrukcji samolotu L-410”.

Farm Innovations – sukces w konkursie „Design dla przedsiębiorców”

Farm Innovations Sp. z o.o. to firma ściśle ukierunkowana na tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych dedykowanych sektorowi rolniczemu na całym świecie. Właśnie otrzymała 277 100,00 zł dofinansowania na projekt pt. „Opracowanie innowacyjnego systemu monitoringu i nadzoru zwierząt gospodarskich” w Programie Operacyjnym inteligentny rozwój, działanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.

Meblomark. Kolejny wspólny sukces

Z satysfakcją informujemy, że firma z Wielkopolski PPHU „MEBLOMARK” ZYGMUNT DASZCZYK otrzymała pozytywną ocenę projektu zgłoszonego do konkursu na dofinansowanie w ramach Działania 1.2 „Wzmocnienie potencjału innowacyjnego przedsiębiorstw Wielkopolski” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Łódzkie. Innowacje na wagę… dużych pieniędzy

Wiecie, co to jest innowacja? Wiecie, że może być podstawą do dofinansowania waszej firmy? Definicja mówi, że innowacja biznesowa (od łac. innovatio, czyli odnowienie) to nowa, wprowadzona przez człowieka, wartość lub jakość dotycząca celów lub sposobów ich realizacji mająca zastosowanie w działalności gospodarczej.  28 października, w województwie łódzkim ruszy nabór w nowym konkursie, którego celem […]

Dolny Śląsk – nowy rok – nowy konkurs

Ponieważ myślimy perspektywicznie, w obszarze naszych zainteresowań mamy już nowy 2020 rok. Zacznie się on bardzo obiecująco, ponieważ już w styczniu 2020 roku na Dolnym Śląsku rusza nabór na działalność B+R w Konkursie 1.2 A.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!