Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

3.3 Innowacje w MŚP – dotacja dla firm z województwa mazowieckiego!

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłasza możliwość uzyskania dotacji! Od dnia 13 lipca 2021 roku rusza nabór w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego do konkursu Działania 3.3 Innowacje w MŚP, którego celem jest wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług.

Dotacja dla płatników składek ZUS!

Zakład Ubezpieczeń Społecznych prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu dofinansowania działań skierowanych na utrzymanie zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej, prowadzonych przez płatników składek.

Do 80% dofinansowania dla firm z województwa dolnośląskiego!

30 czerwca 2021r. rusza nabór wniosków do konkursu dla woj. dolnośląskiego w ramach poddziałania 1.5.1 Wsparcie dla MŚP. Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła konkurs skierowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. Celem konkursu jest wsparcie firm, które odnotowały spadek obrotów o co najmniej 30% w porównaniu do średniorocznych obrotów w roku 2020 r., w […]

Rusza konkurs dla przedsiębiorstw z województwa lubuskiego!

Już dziś startuje konkurs dla sektora MŚP z woj. lubuskiego! W ramach Poddziałania 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne (Działanie 1.5 Rozwój sektora MŚP) – Regionalny Program Operacyjny – Lubuskie 2020 organizuje konkurs dla mieszkańców województwa lubuskiego, który ma na celu zwiększone zastosowanie innowacji w przedsiębiorstwach sektora MŚP.

Dobra wiadomość dla firm z woj. lubuskiego!

Zarząd Województwa Lubuskiego (jako Instytucja Zarządzająca Regionalnym Programem Operacyjnym) podjął decyzję o zwiększeniu alokacji oraz przesunięciu terminu zakończenia naboru wniosków w ramach dotacji z poddziałania 1.5.1 Rozwój sektora MŚP. Wnioski będzie można składać dłużej – od 18 maja do 2 lipca 2021r. Natomiast alokacja uległa zwiększeniu o 6 000 000,00 PLN. To dobra wiadomość dla […]

Możliwości pozyskania dotacji dla branż ze Śląska!

Końcem kwietnia rozpoczną się nabory na dwa konkursy specjalnie dla sektorów z województwa śląskiego: 3.2 Innowacje w MŚP – typ inwestycyjny oraz 1.2 Badania, rozwój i innowacje.

Województwo Śląskie największym beneficjentem Funduszy Europejskich 2021-2027!

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego  na lata 2014 – 2020 zostanie zastąpiony – w ramach nowej perspektywy budżetowej – Funduszami Europejskimi dla Śląskiego 2021 – 2027!

PARP ogłosił nowy konkurs “Przemysł 4.0”, w którym do rozdania jest aż 25 mln zł!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs Przemysł 4.0, w którym przedsiębiorcy z całej Polski mogą otrzymać grant o wartości nawet 800 000 zł. Aby wziąć udział w konkursie, należy posiadać “mapę drogową”, czyli plan wdrożenia zmian w firmie w zakresie cyfryzacji, automatyzacji lub robotyzacji.

Zmiana końcowego terminu składania wniosków o dotacje DESIGN DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – DOSTĘPNOŚĆ PLUS!

Ze względu na rekordowe zainteresowanie konkursem DESIGN DLA PRZEDSIĘBIORCÓW – DOSTĘPNOŚĆ PLUS końcowy termin składania wniosków uległ zmianie.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!