Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Internacjonalizacja przedsiębiorstw z Polski Wschodniej!

Grant na Internacjonalizacje dla firm z województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego rusza już 18 października!

Konkurs dla woj. opolskiego – Wsparcie TIK w przedsiębiorstwach!

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki ogłosiło konkurs dla województwa opolskiego, 2.1.2 Wsparcie technologii informacyjno-komunikacyjnych w przedsiębiorstwach. Krótki termin naboru!

PARP publikuje regulamin konkursu Bon na cyfryzację!

Już jest! Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości opublikowała regulamin konkursu 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bon na cyfryzację!

Trwa nabór wniosków do międzynarodowego programu INNOGLOBO

Do 30 listopada trwa nabór wniosków do I konkursu w ramach programu INNOGLOBO!

Dotacja na zwiększenie poziomu cyfryzacji i automatyzację firm!

Od września rusza nabór wniosków o dofinansowanie w ogólnopolskim konkursie 6.2 Bony na cyfryzację! Już 20 września według zapowiedzi Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości firmy z całej Polski będą mogły skorzystać z dofinansowania w działaniach 6.2 Bony na cyfryzację!

3.3 Innowacje w MŚP – dotacja dla firm z województwa mazowieckiego!

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych ogłasza możliwość uzyskania dotacji! Od dnia 13 lipca 2021 roku rusza nabór w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego do konkursu Działania 3.3 Innowacje w MŚP, którego celem jest wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług.

Dotacja dla płatników składek ZUS!

Zakład Ubezpieczeń Społecznych prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Programu dofinansowania działań skierowanych na utrzymanie zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej, prowadzonych przez płatników składek.

Do 80% dofinansowania dla firm z województwa dolnośląskiego!

30 czerwca 2021r. rusza nabór wniosków do konkursu dla woj. dolnośląskiego w ramach poddziałania 1.5.1 Wsparcie dla MŚP. Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłosiła konkurs skierowany do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego. Celem konkursu jest wsparcie firm, które odnotowały spadek obrotów o co najmniej 30% w porównaniu do średniorocznych obrotów w roku 2020 r., w […]

Rusza konkurs dla przedsiębiorstw z województwa lubuskiego!

Już dziś startuje konkurs dla sektora MŚP z woj. lubuskiego! W ramach Poddziałania 1.5.1 Rozwój sektora MŚP – wsparcie dotacyjne (Działanie 1.5 Rozwój sektora MŚP) – Regionalny Program Operacyjny – Lubuskie 2020 organizuje konkurs dla mieszkańców województwa lubuskiego, który ma na celu zwiększone zastosowanie innowacji w przedsiębiorstwach sektora MŚP.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!