Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Kolejny sukces! Z pomocą Eurolidera firma PayEye otrzymała dofinansowanie z konkursu  6/1.1.1/2019 – Szybka Ścieżka.

Środki otrzymane z dotacji zostały przekazane na wdrożenie innowacyjnego systemu płatniczego polegającego na potwierdzaniu transakcji za pomocą tęczówki.

Wspólny sukces firmy Eurolider i KrioSystem.

Przedsiębiorstwo KrioSystem otrzymało dofinansowanie w ramach konkursu 1.1.1 Szybka Ścieżka. Jest to ogromny sukces również dla Eurolidera.

ZUS oferuje wsparcie na poprawę bezpieczeństwa pracy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłosił nabór na dofinansowanie, które ma w pozytywny sposób wpłynąć na warunki BHP. Od 15 lipca przedsiębiorcy będą mogli składać do niego wnioski.

3 mld zł na wsparcie bieżącej działalności firmy.

Skutki gospodarcze wybuchu pandemii koronawirusa są odczuwalne dla przedsiębiorstw z całej Polski. Na pomoc przychodzą Fundusze Unijne, które ogłosiły nabór na “Dotację na kapitał obrotowy”. Jego celem jest sfinansowanie wydatków związanych z bieżącą działalnością firm – nawet 100% wartości projektu.

Ogólnopolski nabór wspierający walkę z COVID-19.

Dofinansowanie mogą otrzymać przedsiębiorstwa chcące rozwinąć infrastrukturę badawczo-rozwojową, która przyczyni się do produkcji dóbr nakierowanych na przezwyciężenie koronawirusa.

Internacjonalizacja dla przedsiębiorstw z Polski Wschodniej.

Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa z województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego mogą ubiegać się o dotację na usługi związane z umiędzynarodowieniem działalności.

Ponad 164 mln euro z Funduszy Norweskich i EOG na rzecz środowiska.

Ogłoszono kolejne nabory w ramach programu “Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu”. Dotyczą one inwestycji wykorzystujących energię geotermalną i produkcję energii w małych elektrowniach wodnych.

Nowe udogodnienia w kredycie na innowacje technologiczne.

Nowy nabór na kredyty na innowacje technologiczne rozpocznie się 1 czerwca i będzie dostępny dla firm na korzystniejszych zasadach. Możliwe będzie uzyskanie znacznie wyższego dofinansowania oraz przeznaczenie dotacji na rozszerzony katalog kosztów kwalifikowanych.

“Bony na Innowacje” z wydłużonym terminem naboru.

Bony na innowacje oferują dwa etapy naborów, które zaspokoją pełen wachlarz potrzeb przedsiębiorcy, który planuje innowacyjny rozwój swojej firmy. A teraz, na mocy decyzji związanej z pojawieniem się epidemii, wnioski składać można o kilka miesięcy dłużej.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!