Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Ruszają “Badania na rynek”.

Startują właśnie 3 nabory w ramach konkursu Badania na rynek. Do rozdania jest aż 750 mln zł i mogą się o nie ubiegać również przedsiębiorstwa z województwa mazowieckiego, na które przeznaczono 70 mln zł z tej puli. Za dotacje z tej alokacji MŚP mogą wdrożyć wyniki swoich prac B+R.

Co się dzieje w Funduszach Europejskich w czasie epidemii?

Drodzy przedsiębiorcy, pragniemy, aby w tym trudnym czasie, każdy z was mógł poczuć się bezpiecznie dzięki dostępowi do pełnej informacji. Dlatego, przychodzimy do Państwa ze skrótem wszystkich decyzji podjętych w kwestii Funduszy Europejskich w obliczu kornawirusa.

Przypominamy o Funduszach Norweskich.

Nabory w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 oferują wsparcie na rozwój przedsiębiorczości i innowacje dla firm z całej Polski.

Nowinki na temat konkursów z serii “Szybka ścieżka”.

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosiło zmiany do harmonogramu POIR na 2020 rok. Oznacza to: dłuższe terminy składania wniosków, wyższe alokacje oraz nowe nabory dla konkursów “Szybka Ścieżka”.

“Badania na rynek” dają przewagę MŚP.

W zeszłym tygodniu świętowaliśmy sukces naszego klienta, firmy Wadex, w konkursie “Badania na rynek”. Dziś ogłaszamy kolejną edycję tego naboru.

Wiele możliwości rozwoju dla firm w województwie śląskim.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców z województwa śląskiego do składania wniosków. Konkursy dotyczą zarówno prostych innowacji, zaawansowanych prac badawczo – rozwojowych, jak i internacjonalizacji.

Pomagamy kolejnym klientom w drodze do sukcesu.

Firmy, które składały wnioski projektowe w poprzednich latach, zaczynają wdrażać swoje innowacyjne pomysły w życie. Sprawdź, jakie unowocześnienia uda im się zrealizować dzięki unijnym dotacjom.

Ułatwienia w uzyskaniu dofinansowania na instalacje OZE.

Ochrona środowiska jeszcze prostsza dla przedsiębiorców z województwa lubelskiego. Ogłoszono ułatwienia w ramach konkursu 4.2 Produkcja energii z OZE w przedsiębiorstwach.

Rozwój działalności B+R przedsiębiorstw w województwie zachodniopomorskim.

Zarówno mikro-, małe i średnie, jak i duże przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o dofinansowanie w dwóch nowo ogłoszonych konkursach badawczo-rozwojowych w województwie zachodniopomorskim.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!