Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Design dla Przedsiębiorców, Dostępność Plus

Coraz więcej polskich przedsiębiorców zaczyna doceniać znaczenie designu. Widać to po obieranych przez nich strategiach i kierunkach. Niestety nie wszyscy posiadają niezbędne środki, ani nie są w stanie zaciągnąć kredytu w celu realizacji projektów. Z pomocą przychodzi Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), która organizuje programy, dzięki którym można szybko wdrożyć odpowiednią strategię, dokonać inwestycji, a […]

100 mln na innowacje w rolnictwie

Rusza nowy konkurs Narodowego Centrum Biznesu i Rozwoju. 100 mln złotych zostanie przekazane na nowoczesne technologie w sektorze rolnym w ramach Szybkiej Ścieżki – Agrotech.

Wybierz się z nami na wyprawę rowerową dla Oli!

W wieku 6 lat u Oli stwierdzono skoliozę idiopatyczną, od tego czasu dziewczyna walczy ze schorzeniem wspierana przez wielu specjalistów. Obraz ostatniego zdjęcia RTG nie tylko pozbawił nadziei na zatrzymanie skoliozy, ale przyniósł też decyzję o skierowaniu na operację. Szansą dla Oli jest najnowsza dostępna opcja leczenia operacyjnego skolioz idiopatycznych – Vertebral Body Tethering.  Operacja, którą […]

Sukcesów nigdy za wiele.

1 miejsce!! Kolejny zadowolony klient z dotacją. Nasz wniosek dla firmy Fabryka Maszyn PONAR-REMO uzyskał najwyższą ilość punktów w konkursie 1.1 Badania i innowacje (woj. lubuskie). Dzięki dotacji firma Ponar-Remo będzie mogła stworzyć dział badawczo rozwojowy, co pozwoli na dalszy rozwój firmy. Pieniądze z dofinansowania pokryją niemal połowę całkowitej wartości projektu i jest to kwota […]

Mamy to! Kolejny klient naszej firmy z dotacją!!!

W ramach konkursu 3.2 Innowacje w MŚP (woj. śląskie), spółka Janus otrzymała aż 85% dofinansowania na poszerzenie możliwości produkcyjnych. Otrzymana dotacja wynosi 782 000,00 zł.

Kolejny sukces! Z pomocą Eurolidera firma PayEye otrzymała dofinansowanie z konkursu  6/1.1.1/2019 – Szybka Ścieżka.

Środki otrzymane z dotacji zostały przekazane na wdrożenie innowacyjnego systemu płatniczego polegającego na potwierdzaniu transakcji za pomocą tęczówki.

Wspólny sukces firmy Eurolider i KrioSystem.

Przedsiębiorstwo KrioSystem otrzymało dofinansowanie w ramach konkursu 1.1.1 Szybka Ścieżka. Jest to ogromny sukces również dla Eurolidera.

ZUS oferuje wsparcie na poprawę bezpieczeństwa pracy.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych ogłosił nabór na dofinansowanie, które ma w pozytywny sposób wpłynąć na warunki BHP. Od 15 lipca przedsiębiorcy będą mogli składać do niego wnioski.

3 mld zł na wsparcie bieżącej działalności firmy.

Skutki gospodarcze wybuchu pandemii koronawirusa są odczuwalne dla przedsiębiorstw z całej Polski. Na pomoc przychodzą Fundusze Unijne, które ogłosiły nabór na “Dotację na kapitał obrotowy”. Jego celem jest sfinansowanie wydatków związanych z bieżącą działalnością firm – nawet 100% wartości projektu.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!