Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Lubelskie

Konkurs przeznaczony dla przedsiębiorstw chcących rozwinąć swoją działalność związaną z przetwarzaniem produktów rolnych.

Celem konkursu jest zwiększenie efektywność energetyczna i rozwój gospodarki niskoemisyjnej regionu.

Konkurs obejmuje realizację projektów, które otrzymały certyfikat Seal of Excellence oraz zakładają przeprowadzenie badań przemysłowych i/lub prac rozwojowych.

Celem zgłaszanych projektów ma być opracowanie innowacyjnego rozwiązania, zrealizowanego w ramach projektu badawczo-rozwojowego, możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

Konkurs na projekty dla gazownictwa, realizowany przez NCBR, którego założeniem jest współpraca nauki i biznesu.

Działanie ukierunkowane jest na stworzenie konkurencyjnego rynku energii odnawialnej, który stać się ma jednym z elementów zrównoważonego rozwoju regionu oraz zaspokojenia rosnących potrzeb energetycznych lokalnej gospodarki.

Nabór ten jest Wspólnym Przedsięwzięciem Województwa Lubelskiego oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, które ma na celu rozwój innowacyjnych technologii fotonicznych. 

Etap I – wsparcie dla MŚP na przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz opracowanie strategii wzorniczej.

Dofinansowanie otrzymać mogą projekty zakładające opracowanie i przygotowanie do wdrożenia nowego modelu biznesowego związanego z internacjonalizacją.

Konkurs 3.3.3 Go to Brand Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Kolejna edycja znanego naboru. Dzięki funduszom pochodzącym z tego programu wielu właścicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw wprowadziło swoje produkty na rynki międzynarodowe, czyniąc swoje marki wysoce konkurencyjnymi i innowacyjnymi. Go to Brand to wielkie możliwości. W roku 2019 polskim firmom udało się otrzymać […]

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!