Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Mazowieckie

Konkurs przeznaczony dla przedsiębiorstw chcących rozwinąć swoją działalność związaną z przetwarzaniem produktów rolnych.

Konkurs zakłada wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw.

Schemat „Małe granty dla przedsiębiorczych kobiet” w ramach Funduszy Norweskich dotyczący opracowania lub/i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań.

Konkurs obejmuje wsparcie dla MŚP w ramach wdrożenia wyników prac B+R.

Głównym celem konkursu jest zmniejszenie ekonomicznych i społecznych dysproporcji w ramach Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz wzmocnienie współpracy pomiędzy Polską a Norwegią. Innowacyjne działania prowadzić mają do zrównoważonego rozwoju polskich przedsiębiorstw.

Wsparcie w ramach projektu Granty na Eurogranty mające na celu zwiększenie innowacyjności polskich przedsiębiorstw przez zwiększenie ich udziału w programach UE zarządzanych z poziomu Komisji Europejskiej.Ubiegając się o grant można otrzymać do 100% wartości kosztów kwalifikowanych. W puli konkursowej znalazło się 5 mln zł na dofinansowania.

Konkurs zakłada dofinansowanie badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych, które rozwijają niskoemisyjne technologie grzewcze.

Konkurs organizowany w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowego Centrum Nauki. Jego celem jest rozpoznanie lub zweryfikowanie potencjału aplikacyjnego wyników badań podstawowych, będących rezultatem projektów sfinansowanych wcześniej przez NCN.

„Bon na Innowacje” etap I – Konkurs na usługi.

„Bon na Innowacje” etap II – konkurs na inwestycje.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!