Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Mazowieckie

Wsparcie w ramach projektu Granty na Eurogranty mające na celu zwiększenie innowacyjności polskich przedsiębiorstw przez zwiększenie ich udziału w programach UE zarządzanych z poziomu Komisji Europejskiej.

Konkurs zakłada dofinansowanie badań przemysłowych i eksperymentalnych prac rozwojowych, które rozwijają niskoemisyjne technologie grzewcze.

Konkurs Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej dotyczy projektów w ramach instalacji przetwarzania odpadów w procesie recyklingu.

Konkurs organizowany w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Narodowego Centrum Nauki. Jego celem jest rozpoznanie lub zweryfikowanie potencjału aplikacyjnego wyników badań podstawowych, będących rezultatem projektów sfinansowanych wcześniej przez NCN.

Konkurs w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój przeznaczony dla przedsiębiorców działających w branży rozwijającej technologie nawozów.

„Bon na Innowacje” etap I – Konkurs na usługi.

„Bon na Innowacje” etap II – konkurs na inwestycje.

Jesteś przedsiębiorcą i planujesz nowe inwestycje? Masz możliwość uzyskania zwolnienia podatkowego, niezależnie od lokalizacji przedsięwzięcia.

Dofinansowanie obejmuje wprowadzenie na rynek nowych lub ulepszonych produktów lub usług poprzez wdrożenie wyników prac badawczo – rozwojowych.

Dofinansowanie na projekty badawczo-rozwojowe skierowane dla beneficjentów posiadających doświadczenie w prowadzeniu prac B+R.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!