Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Opolskie

Dofinansowanie można otrzymać na działalność badawczo-rozwojową, której efektem będzie opracowanie innowacyjnego rozwiązania możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

100 milionów złotych na rozwój infrastruktury badawczej przyczyniającej się do tworzenia lub rozwoju produktów służących zwalczaniu pandemii COVID-19.

Celem naboru jest zwiększenie efektywności produkcji energii ze źródeł odnawialnych oraz zmniejszenie potencjalnego niekorzystnego wpływu na środowisko istniejących małych elektrowni wodnych (do 2 MW) poprzez ich modernizację.

Celem naboru jest zwiększenie produkcji energii ze źródeł odnawialnych poprzez budowę systemów produkcji energii z wykorzystaniem geotermii głębokiej.

Dofinansowanie dotyczy wdrożenia nowych lub unowocześnienia już istniejących aplikacji sektora e-usług.

Dofinansowanie skupia się na rozwoju infrastruktury obiektów świadczących usługi społeczne, głównie w zakresie wsparcie w codziennym funkcjonowaniu.

Konkurs przeznaczony na rozwój infrastruktury związanej z profilaktyką zdrowia w wybranych dziedzinach medycznych.

40 mln złotych do rozdania na działalność badawczo-rozwojową w ogólnopolskim konkursie prowadzonym w ramach Programu Rządowego „Dostępność Plus”.

Konkurs zakładający realizację projektów, które mają przyczynić się do przeciwdziałania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Konkurs przeznaczony dla przedsiębiorstw planujących realizację projektów badawczo-rozwojowych z zakresu odnawialnych źródeł energii w transporcie.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!