Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Opolskie

Konkurs przeznaczony dla przedsiębiorstw chcących rozwinąć swoją działalność związaną z przetwarzaniem produktów rolnych.

Celem naboru jest wzrost konkurencyjności i efektywności gospodarki regionu przez innowacje w MŚP.

Konkurs obejmuje realizację projektów, które otrzymały certyfikat Seal of Excellence oraz zakładają przeprowadzenie badań przemysłowych i/lub prac rozwojowych.

Celem zgłaszanych projektów ma być opracowanie innowacyjnego rozwiązania, zrealizowanego w ramach projektu badawczo-rozwojowego, możliwego do wdrożenia w działalności gospodarczej.

Konkurs na projekty dla gazownictwa, realizowany przez NCBR, którego założeniem jest współpraca nauki i biznesu.

Konkurs dotyczy zwiększenia efektywności energetycznej przedsiębiorstw.

Konkurs ma za zadanie udzielenie wsparcia przedsiębiorstwom w zakresie rozwoju modeli biznesowych oraz promocji zarówno w kraju, jak i za granicą.

Konkurs 3.3.3 Go to Brand Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych. Kolejna edycja znanego naboru. Dzięki funduszom pochodzącym z tego programu wielu właścicieli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw wprowadziło swoje produkty na rynki międzynarodowe, czyniąc swoje marki wysoce konkurencyjnymi i innowacyjnymi. Go to Brand to wielkie możliwości. W roku 2019 polskim firmom udało się otrzymać […]

Konkurs zakłada wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw.

Schemat „Małe granty dla przedsiębiorczych kobiet” w ramach Funduszy Norweskich dotyczący opracowania lub/i wdrożenia innowacyjnych rozwiązań.

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!