Zostaw numer, oddzwonimy



  Kontakt

  100 mln euro w Funduszach Norweskich

  Fundusze Norweskie

  24 października 2019

  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji inaugurującej Program ?Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje? w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021. Konferencja odbędzie się 30 października br. w The Heart w Warsaw Spire w Warszawie. 

  Fundusze Norweskie to program, który obejmuje wsparcie projektów z trzech obszarów tematycznych:

  Ponadto w ramach „Schematu małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet” wsparcie otrzymają projekty dotyczące jednego z wyżej wymienionych obszarów realizowane przez przedsiębiorstwa, w których kobiety są właścicielami lub mają decydujący wpływ na zarządzanie przedsiębiorstwem.

  W konferencji pt. „Rozwój przedsiębiorczości i Innowacje – inauguracja Funduszy Norweskich w PARP” udział wezmą m.in. Małgorzata Oleszczuk ? prezes PARP, Olav Myklebust ? ambasador Norwegii, Michał Polański ? dyrektor Departamentu Wsparcia Przedsiębiorczości w PARP oraz Bartłomiej Lozia ? prezes spółki Better Software Group S.A. i Mariusz Rajca ? prezes zarządu spółki TOMRA Sorting w Polsce.

  Pełny program wydarzenia znajdą Państwo na stronie PARP. Jednym z ciekawszych elementów konferencji będzie możliwość spotkań B2B firm polskich i norweskich.

  PARP jest operatorem programu ?Rozwój przedsiębiorczości i innowacje?, którego celem jest wzmocnienie konkurencyjności polskich przedsiębiorstw poprzez wsparcie w opracowaniu i wdrażaniu innowacyjnych technologii, rozwiązań, procesów, produktów i usług. Budżet programu to 100 mln euro, z których 85 mln euro stanowią środki Norweskiego Mechanizmu Finansowego. O dofinansowanie będą mogły ubiegać się mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa.

   

   

   

   

  Przeczytaj również

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

  Zapisz się do naszego newslettera!