Zostaw numer, oddzwonimy  Kontakt

  Farm Innovations – sukces w konkursie „Design dla przedsiębiorców”

  Farm Innovations

  11 października 2019

  Farm Innovations Sp. z o.o. to firma ściśle ukierunkowana na tworzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych dedykowanych sektorowi rolniczemu na całym świecie. Właśnie otrzymała 277 100,00 zł dofinansowania na projekt pt. „Opracowanie innowacyjnego systemu monitoringu i nadzoru zwierząt gospodarskich” w Programie Operacyjnym inteligentny rozwój, działanie 2.3.5 Design dla przedsiębiorców.

  Gratulujemy naszemu partnerowi. Farm Innovations to spółka, która powstała w 2016 r. U podstaw jej rozwoju leży wiedza, doświadczenie i pasja trójki założycieli.

  Sztandarowym projektem Farm Innovations jest aplikacja Stado.pl. To polska aplikacja stworzona z myślą o hodowcach bydła mlecznego. Jej głównym zadaniem jest wspieranie użytkowników we wszelkich czynnościach, jakie towarzyszą im w codziennych zadaniach i obowiązkach.
  Wszelkie czynności podejmowane przez hodowcę są na bieżąco rejestrowane przez niego w oborze przy użyciu telefonu komórkowego. Efekt swojej pracy może przeglądać i edytować korzystając z komputera stacjonarnego, dane synchronizują się w dowolnym momencie ? na żądanie użytkownika.

  Dofinansowanie z programu Design dla przedsiębiorców będzie przeznaczone na kolejne innowacyjne projekty naszego partnera i rozwijanie aplikacji Stado.pl.

  Przeczytaj również

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

  Zapisz się do naszego newslettera!