Zostaw numer, oddzwonimy  Kontakt

  Go to Brand – strzał w „11”

  Go to Brand

  22 sierpnia 2019

  2 325 121 zł łącznych dotacji pozyskaliśmy dla naszych klientów w konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości ?Go to Brand?.  

  Nabór wniosków do „Go to Brand” zakończył się w kwietniu br. Aż 11 naszych klientów otrzymało dotacje w takich kwotach, o jakie wnioskowało. Możemy zatem śmiało powiedzieć, że był to strzał aż nie w przysłowiową „10”, a wręcz w „11”.

  Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa – bo do nich był adresowany konkurs – mogły starać się o sfinansowanie udziału w targach, wystawach, misjach gospodarczych oraz innych dodatkowych działaniach promocyjnych, a także zwrot kosztów usług doradczych dotyczących umiędzynarodowienia prowadzonej działalności gospodarczej. Dofinansowanie mogły otrzymać projekty dotyczące uczestnictwa w działaniach promocyjnych przewidzianych w Branżowych Programach Promocji.

  Konkurs ma na celu wsparcie marek produktowych, które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych.

  Listę projektów, na jakie do tej pory udało się nam pozyskać środki dla naszych klientów znajdą Państwo w zakładce Nasze wybrane projekty. Zapraszamy do współpracy zainteresowane firmy.

   

  Przeczytaj również

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

  Zapisz się do naszego newslettera!