Zostaw numer, oddzwonimy  Kontakt

  Polska wschodnia – dofinansowanie w konkursie „Internacjonalizacja MŚP”

  Internacjonalizacja MŚP

  5 lipca 2019

  Do 3 września br. można składać wnioski w konkursie ogłoszonym przez PARP dla Polski Wschodniej „Internacjonalizacja MŚP”.   Środki są przeznaczone dla firm działających na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

  Celem konkursu Internacjonalizacja MŚP jest sfinansowanie kosztów wprowadzenia na nowe rynki zagraniczne produktów lub usług. Dofinansowane może zostać przeznaczone m.in. na:

  Dofinansowanie jest dla mikro-, małych lub średnich przedsiębiorstw, działających w województwach Polski wschodniej: warmińsko-mazurskim, podlaskim, świętokrzyskim, lubelskim, podkarpackim, potwierdzonych wpisem do odpowiedniego rejestru, ujawnionym najpóźniej w dniu złożenia wniosku o dofinansowanie, posiadających co najmniej jeden produkt (wyrób lub usługę) o potencjale do internacjonalizacji na co najmniej jednym nowym rynku zagranicznym.

  Ile możesz otrzymać?
  Maksymalnie 800 000 zł, jednak wsparcie wyniesie do 85% wartości projektu, co oznacza, że wkład to co najmniej 15% całkowitego kosztu projektu.

  Zainteresowany? Skonsultuj się z naszym doradcą, tel. 518 762 317

   

  Przeczytaj również

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

  Zapisz się do naszego newslettera!