Zostaw numer, oddzwonimy  Kontakt

  Prost – oficjalny browar WKS Śląsk Wrocław

  Piwa Browar Prost

  23 września 2019

  Po świetnych derbach Dolnego Śląska, po meczu na szczycie z Pogonią, WKS Śląsk Wrocław  jest na drugim miejscu w tabeli! Poznajcie Prost – oficjalny browar WKS Śląsk Wrocław.

  Browar Prost znajdziecie we Wrocławiu przy ul. Paprotnej. To rodzinny browar z przyjaznym, rodzinnym klimatem. To miejsce, w którym wszyscy bardzo dobrze się czują, zarówno goście, jak i zespół browaru. Ciągle powstają tu nowe piwa – każde w swoim stylu, ponieważ piwowarzy ciągle szukają nowych wyzwań i smaków. Z każdym nowym stylem piwa i z każdym nowym wydarzeniem, powiększa się klub przyjaciół Prosta. Wśród nich są także kibice WKS Śląska Wrocław, ponieważ Prost, we współpracy z Wrocławskim Klubem Sportowym Śląsk Wrocław przygotował oficjalne piwo klubu ze stolicy Dolnego Śląska. Ów trunek uwarzony został w browarze rzemieślniczym z myślą o prawdziwych kibicach, a część dochodu ze sprzedaży realnie wesprze klub. To pierwsze, oficjalne piwo Śląska Wrocław.

  Prost ciągle się rozwija, między innymi dzięki funduszom unijnym. Niedawno otrzymał 123 885,00 zł na utworzenie działu B+R poprzez zakup infrastruktury badawczo-rozwojowej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Dolnego Śląska. Innowacyjność w firmie przekłada się na zadowolenie smakoszy i działania prowadzone na rzecz lokalnej społeczności. Gratulujemy!

  Przeczytaj również

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

  Zapisz się do naszego newslettera!