Zostaw numer, oddzwonimy  Kontakt

  Śląskie. Nowy konkurs dla przedsiębiorców

  Fabryka Śląskie

  3 września 2019

  26 września to pierwszy dzień składania wniosków  w konkursie w ramach działania 2.1 Programu Inteligentny Rozwój ?Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw?. Wnioski będzie można składać tylko do 14 października br. To krótki termin warto się pospieszyć.

  Działanie 2.1 „Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw” PO IR zostało stworzone, by przedsiębiorcy chętniej inwestowali i ponosili większe nakłady finansowe w rozwój zaplecza badawczo-rozwojowego swoich firm. Działanie to ma na celu zapewnienie środków na stworzenie niezbędnej infrastruktury do prowadzenia prac B+R, czyli tworzenie i rozwijanie centrów badawczo-rozwojowych w przedsiębiorstwach. Działanie zapewni przedsiębiorcom wsparcie w tworzeniu i rozwijaniu centrów badawczo-rozwojowych, dzięki czemu uzyskają możliwość prowadzenia prac B+R na rzecz tworzenia innowacyjnych produktów i usług, a następnie wprowadzania ich na rynek. Dzięki temu liczba innowacyjnych i nowatorskich rozwiązań wprowadzanych na rynek zwiększy się.

  Zainteresowany? Zadzwoń do naszego doradcy, pomoże Ci poprawnie przygotować wniosek i bez problemów przeprowadzi przez całą procedurę, telefon: 501 017 737 i 518 762 317.

  Przeczytaj również

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

  Zapisz się do naszego newslettera!