Zostaw numer, oddzwonimy  Kontakt

  „SZYBKA ŚCIEŻKA” 2021 r. – znowu wspiera przedsiębiorców!

  Szybka ścieżka 2021

  22 lutego 2021

  Konkurs Szybka Ścieżka po raz kolejny daje przedsiębiorstwom z całej Polski możliwość pozyskania dotacji z funduszy europejskich. Jest on realizowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, a do rozdysponowania jest aż 300 mln zł!

  W ramach Szybkiej Ścieżki powstały różnego rodzaju innowacyjne projekty tj. bioniczna proteza ręki, czy system monitoringu jakości powietrza.

  Nabór wniosków zostanie podzielony na dwie tury, z czego pierwsza będzie skierowana dla dużych przedsiębiorstw, a budżet będzie stanowił 100 mln zł. Druga tura będzie skierowana dla firm z sektora MŚP (mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa).

  W konkursie mogą wziąć udział projekty badawcze obejmujące badania przemysłowe i prace rozwojowe, a także prace rozwojowe koncentrujące się tylko i wyłączenie na rozwoju produktu bądź innowacjach procesowych.

  Przykładowe koszty, które mogą być objęte dofinansowaniem:

  Podział kosztów szybka ścieżka, agrotech

  Konkurs Szybka Ścieżka finansowany będzie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój „Projekty B+R przedsiębiorstw” oraz Poddziałania 1.1.1 „Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa”.

  Zapraszamy potencjalnych beneficjentów na darmowe konsultacje odnośnie możliwości wsparcia przy napisaniu wniosku o dofinansowania ? FORMULARZ KONTAKTOWY.

  Przeczytaj również

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

  Zapisz się do naszego newslettera!