Zostaw numer, oddzwonimy  Kontakt

  Wielkopolska. Skutecznie pozyskujemy dotacje dla MŚP

  Poznań, Wielkopolska

  22 października 2019

  Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłosił listę projektów ocenionych pozytywnie w konkursie 1.5. „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów Wielkopolski”. Informujemy, że na 194 zwycięskie projekty aż 23 powstały we współpracy z naszą firmą – Eurolider.

  Fundusze unijne nadal stanowią znaczącą pomoc w rozwoju sektora MŚP. Warto po nie sięgać, ponieważ są formą bezzwrotnego wsparcia i stanowią źródło atrakcyjnego kapitału na rozwój firmy. Jak podaje Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju na koniec 2017 r. dofinansowanie ze środków unijnych otrzymało ponad 8 tys. przedsiębiorców m.in. na realizację ponad 1400 projektów B+R, wdrożenie ponad 800 innowacji produktowych oraz ponad 400 innowacji procesowych. Na projekty, mające na celu wzmocnienie konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw, do końca lutego br. rozdano ponad 16 mld zł.

  Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny, poddziałanie 1.5.2 „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów Wielkopolski” był skierowany właśnie do sektora MŚP. Wsparcie dotyczy wysoko innowacyjnych projektów, które otrzymają dofinansowanie na środki trwałe oraz wartości niematerialne i prawne.

  Gratulujemy beneficjentom, zainteresowanych przedsiębiorców zachęcamy do kontaktu z nami.

   

  Przeczytaj również

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

  Zapisz się do naszego newslettera!