Zostaw numer, oddzwonimy  Kontakt

  Zbuduj sieć komunikacji w firmie i z klientami

  Sieć komunikacji

  13 sierpnia 2019

  Dobra komunikacja wewnątrz firmy i doskonała z klientem to dziś podstawa funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Sprawnie i szybko przekazana informacja często decyduje o kluczowych projektach w naszym działaniu. Przedsiębiorcy, którzy podążają za rozwojem technologii komunikacyjnych i doceniają ich znaczenie w codziennych relacjach biznesowych, wygrywają dziś z konkurencją. Dlatego warto zainteresować się nadchodzącym konkursem w województwie opolskim ?Wsparcie TIK w przedsiębiorstwach?.

  Konkurs jest skierowany do tych firm z Opolszczyzny, które chcą rozwijać się w oparciu o nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne. Przedsiębiorcy będą mieć tylko tydzień (9-16 września 2019) na złożenie wniosku, dlatego warto już dziś przygotować się do tego i zacząć współpracę z firmą doradczą, która przeprowadzi nas przez wymagane procedury.

  O dofinansowanie w ramach konkursu, w którym wspierany będzie rozwój technologii informacyjno-komunikacyjnych w firmach mogą się ubiegać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa działające w województwie opolskim. Oznacza to, że na terenie województwa opolskiego wnioskodawca ma główną siedzibę, oddział lub miejsce prowadzenia działalności.

  Na co można otrzymać dofinansowanie?

  Przedmiotem konkursu jest:

  1) wsparcie rozwoju współpracy między przedsiębiorstwami w oparciu o nowoczesne rozwiązania teleinformatyczne (B2B ? współpraca między firmami);

  2) wsparcie procesów informatyzacji wewnętrznej przedsiębiorstw, wykorzystania najnowszych osiągnięć technologicznych i organizacyjnych dla wprowadzenia procesów modernizacyjnych wspomagających bieżącą działalność firm (B2E ? wewnętrzne witryny komunikacyjne w firmach);

  3) wykorzystanie TIK w relacjach pomiędzy przedsiębiorcą a klientem (B2C ? systemy komunikacji firm z klientami indywidualnymi, np. poprzez internet).

  Finanse

  – Maksymalny dopuszczalny poziom dofinansowania projektu do 70% kosztów.

  – Zaliczka ? 70% wysokości dofinansowania.

  Można otrzymać od 100 000 zł do 500 000 zł.

  Ogólna pula środków w konkursie wynosi 6 355 789,00 zł.

  Zainteresowany? Zadzwoń do naszego doradcy, pomoże Ci poprawnie przygotować wniosek i bez problemów przeprowadzi przez całą procedurę, telefon: 501 017 737 i 518 762 317.

  Przeczytaj również

  Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

  Zapisz się do naszego newslettera!