Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt

Dobrze zaczynamy tydzień – sukces naszego klienta

28 października 2019

MW Metal sp. z o.o. to kolejna firma z Wielkopolski, która otrzymała dotację w ramach działania 1.5 „Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstw”, Ppddziałania 1.5.2 „Wzmocnienie konkurencyjności kluczowych obszarów gospodarki regionu” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. MW Metal  ma wsparcie w wysokości aż 1 131 725,99 zł.

Ta kwota została przyznana na projekt pt. “Wdrożenie nowego produktu dzięki innowacyjnej technologii czyszczenia i malowania konstrukcji stalowych”.

MW Metal jest spółką z branży budowlanej, zajmującą się projektowaniem i realizacją kompletnych obiektów przemysłowych takich jak hale stalowe, hale produkcyjne, hale magazynowe, hale logistyczne, chłodnie i mroźnie, hale handlowe, hale usługowe, jak również ich wybranych zakresów jak konstrukcja stalowa, obudowa dachu i ścian itp.

Firma powstała w roku 2007 na bazie bogatych doświadczeń założycieli i bardzo szybko znalazła swoje pewne miejsce na rynku budowlanym, zdobywając jakością pracy i optymalnymi kosztami, cenne zaufanie swoich klientów. Wśród projektów zrealizowanych przez MW Metal można wymienić m.in:  Solaris w Środzie Wielkopolskiej, Janipol Meble Sp. z o.o. w Janikowie etap IV, Tesco i Kaufland w różnych lokalizacjach, elektrownię w Narva w Estonii, obiekt symulatora skoków spadochronowych w Leźnicy Wielkiej, Centrum Handlowe Auchan Łomianki, rozbudowę salonu Lexus we w Wrocławiu, halę wysokiego składowania w Warszawie dla STRABAG, most stalowy o rozpiętości 20 m k. Wrześni, Vatenfall w Warszawie czy salon Toyoty w Wałbrzychu.

Gratulujemy naszemu parnterowi sukcesu.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami przez formularz na naszej stronie.

 

Przeczytaj również

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata dotacji?

Zapisz się do naszego newslettera!